НАША ГОРДІСТЬ

2016-11-13

Ситник Єлізавета тренується у секції карате Дергачівської ДЮСШ 3 роки. Талановита юна спортсменка, яка на протязі цих років показала багато раз високий результат на змаганнях обласного та національного рівня. Здобула зелений пояс з карате. Зазначимо, що інколи на турнірах обласного рівня у Лізи немає суперниць-дівчаток і вона змагається у деяких видах з хлопцями-однолітками, впевнено здобуваючи перемоги.

Цей сезон Ліза розпочала з блискучої перемоги на чемпіонаті Харківської області, де здобула 2 золоті медалі і стала абсолютною чемпіонкою своєї вікової категорії.

6 листопада Лізі виповнилося 8 років і вона перейшла до наступної вікової групи, де одразу здобула золоту медаль в розділі ката, та бронзову у розділі куміте.

Вдвічі приємно, що ці перемоги завойовані на Кубку України з карате-SKIF, що відбувся 13 листопада у м.Києві.

Сподіваємось, що ця дівчинка буде і надалі прославляти Дергачівщину не тільки в Україні, а і за її межами на міжнародних змаганнях.